| Aysa19 a întrebat:

Buna TPU.Am o problema daca pot spune asa, adica de Revelion O sa ma duc la prietenul meu, iar mama mi-a zis ca ar trebui sa-i duc un cadou la mama lui ca nu pot merge asa intr-o casa de sarbatori.Eu nu stiu ce sa fac.Imi puteti da un sfat?

Răspuns Câştigător
| FerLin a răspuns:

UN buchet de flori (nu exagerat) pentru mama lui si (daca ai minim 18 ani) o sticla de vin bun tatalui lui cred ca vor face impresie buna! Succes! Sa ne spui cum a fost! happy

1 răspuns:
| Narfundo a răspuns:

Nu trebuie sa duci un cadou obligatoriu. Daca ti musai, poti sa te duci cu un tort si un buchet de flori.Nimeni nu are ce comenta.