| TheSpecialOne a întrebat:

Am o problema... de curand am observat ca deasupra barbii (pe obraz) imi cresc niste fire blonde, subtiri de par (undele incep sa inegreasca). Cum pot scapa de ele, in afara sa le tai cu lama deoarece nu vreau sa mai apara si altele...

4 răspunsuri:
| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Este normal sa-ti creasca parul pe fata, lasa parul in pace pana se inegreste si se indeseste, tot nu vei scapa de barbierit ori ca mai devreme ori ca mai tarziu, bafta!

| simiy a răspuns:

Daca sunt blonde si subtiri nu cred ca se vad asa de tare sa fie necesar sa le tai cu lama. Poti incerca sa le pensezi asta numai daca nu te vei irita sau inrosi dupa.

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Lasale ca daca le razi dupa aia cresc mai mult si mai desewinking

| Fluffii a răspuns:

Le smulgi cu penseta happy