| isaoana123 a întrebat:

Am o problema eu vreau sa slăbesc dar mama îmi spune ca ii de ajuns asa cum sunt dar eu nu ma simt bine in pus la mea am 1.62 si 62 kg.
Dau funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Conteaza sa te simti bine in pielea ta.
Daca nu te simti poti incepe sa reduci din mancare.
Sfaturi:
Consuma mai multa apa. E hidratanta
Elimina carbogazoasele/chips-urile (au multe E-uri)
Fa sport (ceva ce iti place- tenis, baschet)
Manaca sanatos. (Daca mananci o friptura alege ca garnitura mazare, morcovi - in nici un caz paste sau cartofi)

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Uite ce am gasit.
http://www.irinareisler.ro/......care-o-ai/
Ai putea sa reduci fainoasele/dulciurile/carbogazoasele si sa faci sport.
Totusi, greutatea nu este de speriat.
O zi buna :)

| gemeni6226 a răspuns:

Eu te ajut altfel, am si eu 1.62 inaltime si pe cind aveam 19-25 ani am avut intre 62-64 kg.Acum am 72 kg.Si i-am placut la toti baietii asa cum eram niciodata nu mi-a trecut prin cap ca as fi grasa cu cei 62-64 kg ai mei.