| NIKu22 a întrebat:

Buna TPU am o problema la CS. Am Cs 16 Joy-net. si mi-a facut un admin poze pe un svr si nu le gasesc am cautat to cstrikeul dar nu sunt de gasit am dat si SEARCH cu numele mapei dar tot nimic nu sunt de gasit. Care ma poate ajuta si da rapunsul bun mersi anticipat + funda

1 răspuns:
| Alessa28 a răspuns:

In folderul cstrike unde ai sv instalat trebuie sa fie. poate nu observi si treci peste depinde ce program folosesti si ce wind.