| Morenastyle a întrebat:

am o problema. nu pot sub nici o forma sa mai deschid mozilla firefox. dau click pe el si nimic! straight face nu poate fi de la internet caci toate celelalte imi merg, iar explorer la fel. [dar eu nu vreau sa folosesc explorer eu imi vreau mozilla] si am incercat sa-l reinstalez dar aceiasi problema. nu vrea sa se deschida.
ce e de facut?
***fundita***

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Restaurezi sistemul din pc faci restart si isi va reveni.

| alex28if a răspuns:

Intra in control pannel, add or remove programs si dezinstaleaza mozilla. apoi stergeo din pc. intra pe net caut o versiune mai noua a browser-ului, descarco si instalezo. mai patesc si eu chestia asta si cam asa se intampla cand folosim programe si aplicatii free