| dumitru57 a întrebat:

Am o problema urgenta crying(. Pe data de 10 adica eri mi blcat Politia Romana calculatorul. si trebuie sa platesc amenda 400 ron intr-un interval de 48 ore. Daca nu voi plati amenda intr-un interval de 48 ore calculatorul meu va fi blocat si se va deschide Automat, un dosar Penal pe numele Meu! =broken heart(((((((((((((((((((((((((((((((! vi sa mai intamplati si voua? ajutati-ma cu niste sfaturi va rog mult crying(((((((((! ( Va Multumesc )! happy

Răspuns Câştigător
| Kyou a răspuns:

E doar un virus. Stai calma ca nu e vorba de politia adevarata. Si mie mi s-a intamplat din cauza lu' frate-miu.

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Impozit pe prostie! E chiar mai mic decat ai merita!

| mona a răspuns:

E teapa nu plati nimic

| Andrada003 a răspuns:

Stai calm nu ti se va intampla nimic.

| Musique a răspuns:

Asta pățești dacă nu stai cuminte și crezi în prostii.
Baftă!

| Woodenpints91 a răspuns:

Aşa vă trebuie dacă intraţi pe site-uri porno suspecte şi downloadaţi filme cu magari şi copii dezbrăcaţi.