| anonim_4396 a întrebat:

Am observat o chestie putin aiurea, de fapt stupida.
Cand vine cate unu de intreaba cum sa se sinucida sariti toti cu gura ca nu e bine, ca e nebun sau ca e pacat, dar cand vine unu si pune o intrebare care nu va convine il trimite'ti sa se impuste, sa se arunce de pe bloc sau in Dunare.

Sunteti niste prefacuti sau ce?

1 răspuns:
| Marijuana a răspuns:

Pai hai sa-ti explic cum sta treaba, ala care vrea sa se sinucida face sigur asta ori din dragoste ori din cauza problemelor in familie etc. si mie se pare logic sa-i descurajezi acea actiune negandita sau pe care vrea sa o faca la nervi, la suparare.Cand vezi un idiot care pune o intrebare la fel de idioata ca el mi se pare logiiiccc sa-l tratezi ca atare. Understand?winking