| RockStar a întrebat:

Scuze ca va zicwinking.
nu stiu de ce va`ti mai facut TPU thinking
daca pune cineva o intrebare. repede sariti cu gura oh go on.
si faceti si batjocora.
totusi stiu ca suntem in romania asta. oh go on.
RUSINE!

3 răspunsuri:
| papusikatha a răspuns:

In regulamentul siteului scrie clar: Din dorinta de a avea o comunitate cat mai utila si cat mai placuta te rugam ca raspunsurile tale sa respecte 3 reguli minimale:

* - o exprimare corecta gramatical (toate propozitiile incep cu litere mari si se termina cu semne de punctuatie, fara prescurtari de tipul "nu stiu", "acum", "adica" si fara dezacorduri flagrante).
* - ne amuzam, dar nu ne batem joc de ceilalti
* - sa lasam obscenitatile pentru cei mai putin inteligenti.

| Rocker4Ever a răspuns:

Site-ul acesta pentru unele persoane este util,iar altele incearca doar sa ajute,nu sa sara cu gura! Mai bine sa fm constienti de unele lucruri, sa stim ce facem, decat sa fim total paraleli cu ce ne inconjoara.happysi ma bucur ca te mandresti cu tara ta.

| Mmmmaaaaddddyyyy a răspuns:

laughing). Ce impresionant.
Dar si unele intrebari sunt puse la misto.