| nico5436 a întrebat:

Buna TPU :*
Am organizat un concurs pe facebook cu Miss si Misster as vrea niste exemple de premii adica daca ia locul 1 sa ii fac o notita o diploma? ziceti voi astept parerea voastra :*

1 răspuns:
| Konata a răspuns:

Buna, si eu am vazut concursuri de acest gen pe facebook, pai nu trebuie neaparat sa faci diploma, poti creia un album si sa postezi acolo fotografia castigatorului\castigatoarei si sa o pui ca poza de profil la pagina. insa da, poti face o diploma si sa o tiparesti.
Succes!