| Florina_6341 a întrebat:

Am si eu doua intrebari: 1. Am un Samsung S5230 si mai demult m-am dus la meniu apoi la setari apoi la securitate si mi-am pus parola la mesaje fotografii, etc. Si acum nu mai stiu parola. Imi puteti spune cum pot sa o aflu. 2. In clasa a 4-a am avut lectia,, Toate panzale sus" stiti cumva din ce capitol facea parte; stiu doar ca actiunea fragmetului incepe pe bistrita, cristea busuioc voia sa coboare cu pluta pana la dunare, personajele fragmentului sunt cristea busuioc si ierimia, scopul calatoriei cu pluta era sa transporte doi pini inalti. Va rog sa ma ajutati! Fundita

Răspuns Câştigător
| FlorinIFBBPRO a răspuns:

Salut, in legatura cu telefonul si problema ta, s-ar putea remedia daca incerci sa il duci la un reprezentant de telefoane, pentru ca acolo este personal autorizat si se pricep la spargerea parololor, iar costul nu este deloc unul mare 10-20 lei mult succes. FUNDA?