| teo3D a întrebat:

Cine imi spune si mie continutul cartilor the vampire diares...personajele, actiunea, scopul... dau fundita:*

1 răspuns:
| AnA_5661 a răspuns:

Pai sunt 2 frati, vampirii care unul din ei este indrogostit de nina dobrev. iei trebuie sa se bata, sa infranga mai multi vampiri pana la cel mai batran zic asa, dar mai e pana atunci. a... si am uitat sa mentionez ca si celuilalt frate o sa inceapa sa-i placa de nina iar acest frate e un pic mai familiat cu chestii gen dragoste si o sa faca tot posibilul sa o cucereasca.o sa vezi e ff interesant!