| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare despre hi5...nu ma mai pot loga si nu stiu de ce pentru ca si adresa de email este buna si parola nu aveam cum sa le uit dar imi spune ca nu sunt bune si prietenilor mei la fel si am incercat sa imi fac alt cont dar nu primesc codul de activare.Imi puteti spune ce se intampla?sad

Răspuns Câştigător
| Annie2498 a răspuns:

Uite raspunsul. Lasa dracu hi5 si treci pe Facebook

| Cσcσ a răspuns (pentru Annie2498):

Draga am si facebook dar nu imi place am anulat contul de facebook de 3 ori pana acum... daca tie nu iti place ceva nu trebuie sa imi placa si mie.Pai ce s-ar intampla cu noi daca toti am fi la fel?!

| Annie2498 a răspuns (pentru Cσcσ):

Bine babylaughing. Atuncii chinuiete cu hi5:*

| Cσcσ a răspuns (pentru Annie2498):

Pai nu ma chinui.Cred ca e mai interesant si imi pare rau sa renunt la el acum, aveam peste 3000 de perietenisad