| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare si sper sa o luati in serios! Nu as vrea sa radeti sad In noaptea asta nu am dormit decat cateva ore,dar si acelea au fost ingrozitoare. Am visat ca eram in casa bunicilor mei,ambii decedati,ca vorbeam cu bunica mea si la un momendat dat a venit si bunicul meu,m-a luat in brate,tin minte ca mi se parea putin inspaimantator si in vis. La un moment dat bunicul mi-a zis ca ne iubeste, si dupa mi-a zis ceva de genul ca pana inainte de Craciun, o data de 23 decembrie o sa ne ia sau o sa ma ia cu ei. Nu stiu ce sa cred...Am mai visat si doi cai in curte,ceea ce cica e de bine(casatorie si lucruri bune),dar si pe unchiul meu,parca turbat de nebunie. Avea ceva cu mine, m-a trimis acasa si am plecat.In momentul ala m-am trezit foarte speriata.Pe 23 decembrie e ziua iubitului meu.Plus ca m-am trezit acum ca si cum i-as fi visat in mai multe nopti,dar cred ca s-au repetat visele in noaptea asta pentru ca pana acum nu am mai visat ceva de genul, sau cel putin nu imi aduc eu aminte.De regula cica ce visezi noapte se duce cu noaptea si se intampla total inver.Ce credeti ca inseamna?

1 răspuns:
| danay72 a răspuns:

Nu înseamnă nimic. Nu trebuie sa te îngrijorezi. E doar un vis.