| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica problema :D
Mi-am instalat windows-ul din nou si acum am descarcat real player de aici: http://europe.real.com/realplayer/ si nu merge sa-l instalez. Imi zice: Preparing to install real Player si ramane asa...nu se instaleaza. Am windows
xp sp2. Imi ziceti si mie care ar fi problema? Scuzati categoria :D:)... P. S. Dau Funda :D

Răspuns Câştigător
| crismany a răspuns:

BB incearca alta versiune de real player si daca nu merge nici aia ia kmplayer sau vlcmedia player ca si astea sunt bune happy