| vladek a întrebat:

Buna TPU Am Si Eu O Problema Imi Apare The Blue Screen Of Death Cer Ajutor Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
| VladimirPutin a răspuns:

Frate eu am 4 gb ram ddr 3 și îmi apare la fel ca tine
eu zic să dezinstalezi programele care nu sunt necesare ca că nu mai apară des ecranul albastru

6 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

De la ram sau e supraîncălzită sursa

| vladek explică (pentru VladimirPutin):

Mersi Dar Cum Las Putea Repara Sa Numi Mai Apara Poate Daca Schimb Sursa Sau Ramul am 1 Gb DDr Si Este Un Calculator Destul De Vechi.

| VladimirPutin a răspuns (pentru vladek):

Frate eu am 4 gb ram ddr 3 și îmi apare la fel ca tine
eu zic să dezinstalezi programele care nu sunt necesare ca că nu mai apară des ecranul albastru

| anonymus a răspuns:

N-ai ce sa faci, the blue sceen of death exista de cand a aparut prima data windows-ul.

| vladek explică:

Multumesc Mult O SA Vad Ce Pot Face Dar Daca Vas Arata O Poza Cu EL Credeti CA Ati Depista Problema?

| vladek explică:

Oare Are Rst Sami Cumpar Coolere?

| vladek explică:

Da Am Dezinstalat Aproape Tot Mai Am Numai Necesare Multumesc Frumos!