| May2000 a întrebat:

Am si eu o problema verisoara mea are 10 ani si nu are vu cine sa vorbeasca unchiul si matusa (parintii ei ) sunt plecatii iar bunicul ei pleaca mai toata ziua de acasa, iar bunica ei se uita numai la TV si nu ii acorda atentie (ea este singurul copil )si eu nu pot sa vorbesc cu ea din cauza ca o vad o data la5 ani! Multumesc de raspuns!

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

De ce trebuie să vorbească? Un copil de 5 ani oricum n-are nimic interesant de spus.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Are calculator? Puteti vorbii pe messenger sau skype.