| cristi28george a întrebat:

am si eu un pc si imi merge greu.
am urmatoarele piese (hard 1 terra sata, nu este sata 2 sau 3) procesor Intel core i3 3220, placa video nVIDIA gtx 560 msi, 1 gb ddr5 pe 256 biti, placa de baza Gigabyte GA-H61M-DS2 Socket 1155 (este din acea mica) sursa 750 w silent, 4 gb rami ddr3 1333 ghz (o placuta de 4 gb)
de la ce poate fi de imi merge asa greu? ce piesa trebuie schimbata, va rog ajutati-ma!
chiar numai stiu ce sa fac, ca ma enerveaza la culmea, nu stiu de ce imi merge asa greu crying, va rog ajutati-ma, dau funda!
va rog sa-mi raspunda doar cei care se pricep!
repet, dau funda!
a, sa nu uit, toate piesele sunt noi cu garantie.
va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| alabalaportocalala a răspuns:

Reinstaleaza sistemul de operare, pune ceva mai nou.Ia-ti un antivirus bun si dai o scanare intreaga. Daca nici asta nu merge, formateaza-ti toate partitile.Succes.

| cristi28george explică (pentru alabalaportocalala):

Am incercat totul, degeaba! il arunc pe geam ca numai suport.

| alabalaportocalala a răspuns (pentru cristi28george):

FRate nu te enrva, du-l la un magazin specializat si spune-le care este problema, o sa-ti spuna ei ce sa faci.