| GRASUALEX19 a întrebat:

TPU. Am si eu o nelamurire am un calculator decent dar deca timp imi cam merge greu cand am instalat windowsu si drivere, programele etc a mers repede una alta dar de vreo 2 saptamani im i cam incepe sa imi mearga greu calculatoru are 1 an vecheme. sistemu e acesta placa de basa, ASRock H61M-VG3 / H61M-VS3 Motherboard (Micro ATX Form FactorRam ZEPELIN 2 GB DDR3 1333 Procesor Intel CeleronG1610 2.60GHz socket LGA 1155 Hard disck 250GB Segate SATA2 7500rpm Unitate optica LG DVDRW GH24NS95 SATA placa video, audio, retea intregrata sursa ATX 450 wati

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu conteaza ca are 1 an. Are multe cauze de merge greu. Trebuia sa instalezi driverele de pe CD-ul placii de baza sau de pe site-ul producatorului pentru ce Windows ai.
La 2 GB de ram cu W7 oricum va merge mai greu. Fa o o curatare si optimizare cu asta:
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml
Restart si vezi cum merge.

| gelu1970 a răspuns:

Alex, ceea ce spui tu poate avea o multime de cauze. daca vrei instaleaza team si incerc sa ma uit la el. sistemul ce il ai nu ar trebui sa iti dea problema asta.

| gelu1970 a răspuns:

Buna alex. esti conectat?

| Ungureanus a răspuns:

Start-all program-sistem tools-sistem restore si alegi un punct anterior derestaurare,apoi dupa restart clic dreapta my computer, manage, disck management, local disc, c si fa o defragmentare

| GRASUALEX19 explică:

Gelu1970 teamwiewer.ip 405 574 681. Parola 123456 sau 43gz4a

| GRASUALEX19 explică:

In momentu de fata nu. Uite id meu alex_alexxxl@yahoo.com trimitem cere si vorbim acolo cand sunt pe calculator