| mary_1175 a întrebat:

as avea si eu o intrebare

cum sa va explic, mama luna asta ii se expire abonamentul de la cosmote, si vrea sa sil reinoiasca, daca si reinoieste ar fi al treilea contract incheiat la germanos

intrebarea mea este ce telefoane sar oferi la un abonament de 5.58euro

voi stiti vreun site ceva? ca eu am cautat pe siteul geramnos dar nu am gasit ce telefoane se ofera la un abonament de 5.58euro,

dau funda cine ma lamureste si pe mine
va multumesc astept raspunsuri

1 răspuns:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Bine dar tu nu ai treaba cu Germanos ca ei doar au contract cu cosmote dar nu ei se ocupa de fapt cu abonamentele (cel putin nu pe site).
Trebuie la cosmote sa te informezi despre abonament si oferta de telefoane (pe site-ul lor) si dupa aceea sa mergi la germanos sa ceri ce vreau deoarece preturile sunt aceleasi doar ca la germanos iti da garantie pe viata.

Asta este oferta de telefoane:
http://www.cosmote.ro/ro/handsetOffers.aspx?ns=-10000&cid=17130&pl=20047

Mai cauta pe acolo ca mai arata si alte telefoane sau du-te si ia ofertele de la cosmote si in functie de ce anume iti place, adica dupa ce te hotarasti, te duci la germanos si le zici ce telefon si abonament vrei.