| Lara_1026 a întrebat:

Salut.

Imi place dansul. chiar foarte mult. anul trecut am fost implicata intr-un proiect caritabil de dans. acum totul s`a terminat, dar eu as vrea sa mai dansez. m`am interesat, dar cluburile de dans cer bani. cum altfel as putea sa ma implic in actiuni si cluburi de dans carora nu trebuie sa le dau bani?

1 răspuns:
| simf a răspuns:

Exista, cel putin in bucuresti, workshopuri de dans. la ele participanti platesc, dar poti contacta organizatorii si sa te oferi drept... partener de dans.