| OnlyTheScript a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine va rog. Mai intai ar trebui sa va spun povestea mea: Eu m-am nascut in Ramnicu Sarat. Am stat acolo timp de 6 ani de zile dupa care m-am mutat la Iasi. Acolo la Ramnic am stat la o gradinita cu program prelungit. Am avut multi prieteni acolo la gradinita aceea ( nici acum nu i-am uitat). Am avut o prietena mai speciala ...Raluca o chema. Acum as vrea sa iau legatura cu prietenii mei de acolo. Are cineva vreo idee cum sa fac asta? As vrea de asemenea ID-urile lor de messenger. PS: Cine e din Ramnicu Sarat poate ma ajuta mai mult in legatura cu problema asta. Fundita! Va roog mult sa ma ajutati! Chiar imi este cam dor de ei.

5 răspunsuri:
| resemnat a răspuns:

Roaga parintii tai (sau un amic de incredere) sa va duceti acolo pentru a.ti intalni vechii tai prieteni, sa.ti aduci aminte de acele vremuri!

mult noroc!

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Incearca sa cauti informatii despre ei pe facebook, introdu numele lor si cauta-i.Trebuie sa gasesti ceva pe net sau daca nu, incearca sa iei legatura cu cunostinte comune poate ai mai mult succes asa.
Sper ca te-am ajutat!
Mult succes iti doresc!

| OnlyTheScript explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Pe facebook nu cred ca ii pot cauta deoarece nu le stiu numele intreg. app vreau sa adaug ca am stat la gradinita cu program prelungit nr. 3 din Ramnicu Sarat de pe Balta ALba

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Si nu mai ai nicio cunostiinta, nimic cu care sa poti lua legatura? o persoana de la gradinita sau pe cineva care stie despre ce este vorba? gandeste-te bine pe cine mai cunosti si te-ar putea ajuta. Sau parintii tai nu te pot ajuta cu nimic daca le-ai cere ajutorul? incearca sa vorbesti si cu ei, cine stie, poate ai noroc.

| OnlyTheScript explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Am vorbit cu parintii insa tot ce am aflat a fost numele strazii pe care se gase gradinitalaughing nimic in plus. si nu mai am nici o cunostinta acolo...eu ma gandeam la un site cu id-uri de fete si baieti si s-ar putea sa ii gasesc acolo..insa am incercat si imi da doar id-uri de fete si baieti singuri...iar eu vreau toate id-urile de mess din rm sarat