| MCRgurl a întrebat:

Am o prietena pe mess si eu sunt baiat si am vrea sa ne intanlim eu buzau ea ramnicu sarat credeti ca r trebui sa ne intalnim sau sa continuam sa fim amici pe mess?

4 răspunsuri:
| ShadowRaul a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa va intalniti, sa o vezi si pe ia, doar nu vrei sa fi cu cineva si sa nu sti nici macar cum arata chiar daca ai vazut-o in poze

| MCRgurl explică (pentru ShadowRaul):

Ai inteles gresit nu vrem sa ne intanlim in sensul ca sa fim iubiti avem deja persoane iubite

| ShadowRaul a răspuns:

Hmm,asa tiai insela prietena, mie sincer mi se pare ciudat,adica vrei sa iesi cu una cand tu ai o iubita, atunci as zice sa nu, pentru ca iubita ta ar putea fi geloasa si tiar da papuci.tongue

| MCRgurl explică (pentru ShadowRaul):

Nu, stie ca sunt de incredere si oricum iubita mea arata mai bine decat cea de pe mess nu m-am gandit nici o clipa sa o insel e mult prea de treaba si frumoasa