| zuzuke94 a întrebat:

as vrea sa-mi fac si eu un cont pe f. i-l. e. l. i. s. tstar dar nu am invitaie sad imi poate trimite cineva? va rog frumos :*
star am scris f. i-l. e. l. i. s. t pentru ca nu-mi da voie sa pun intrebarea... cititi legat :*

3 răspunsuri:
| BDorin a răspuns:

Nu iti da voie sa pui legat din cauza prea multor semne! de ce nu incerci sa pui o intrebare fara sad happy smug etc etc

| zuzuke94 explică (pentru BDorin):

Aha, am inteles. mersi ca mi-ai zis! dar nu ai un cont pe site-ul ala? laughing

| BDorin a răspuns (pentru zuzuke94):

Am cont, dar nu am invitatii