| dedesh a întrebat:

as vrea sa stiu cine a intrat la medicina anul acesta sau anul trecut.as vrea sa stiu care din facultatile din tara este cea mai buna si cateva sfaturi in legatura cu admiterea(ce se cere, media de intrare.etc)

va multumesc!:*

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Avand in vedere ca medicina e una dintre cele mai bune si cele mai cerute facultati.se cere medie mare. undeva la 8 la bac si macar 8 50 la liceu.bineinteles ca conteaza si nota pe care ai luat-o la examenul de admitere la facultate.cate locuri sunt., mediile pe care le-am zis eu.ai posibilitate sa intri la bugetwinking

| dedesh explică:

Nu vreau link-uri.ma intereseaza persoane care au intrat, pentru a ma putea informa de la elehappy

Răspuns utilizator avertizat