| Oana94 a întrebat:

Vreau sa dau la facultatea de medicina veterinara. Sunt in clasa a XI-a, si eram curioasa, cum anul acesta facultatile au decis ca admiterea se va face pe baza mediei de la BAC, am inteles ca de la anul (anul scolar 2013-2014) se va reintroduce examenul de admitere, ceea ce mi se pare o idee foarte buna, doar ca as vrea sa stiu si eu mai din timp cam din ce se va da, ca sa am timp sa ma pregatesc.
Stiu ca nu e nimic oficial, dar mi-ar prinde bine niste pareri. Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu e oficial, de unde sa stim din ce se va da, bibliografie, etc? Ai rabdare sa iei BAC ul (cu nota mare) si dupa vei afla, BAFTA!