| NighTy a întrebat:

As vrea sa stiu cum pun o mel me youtube adica stiu sa pun dar cand completez alea toate dau salveaza modificarile da rnu merge.va rog ajutati-ma...
P.SDau FUNDA!(melodie nu videoclip)

Răspuns Câştigător
| Andr3yCzz a răspuns:

Imi pare rau dar melodia fara video nu se poate pune pe outube...
Trebuie Neaparat un VIDEO! [ il poti face cu Windows Movie Maker ]
Bafta!winking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai melodie fara videoclip nu se poate. Eventual intri in movie maker, si pui o imagine neagra sau ce imagine vrei tu, apoi melodia, si uploadezi pe youtube.