| Dianné a întrebat:

Buna TPU...As vrea sa va caracterizati in cateva randuri.Despre voi.Cine sunteti, etc.Doresc sa va cunosc mai bine.Va prezint caracterizarea mea in cateva randuri.Eu ma numesc Diana, am 13 ani.Imi traiesc copilaria, cu toate ca de cand a murit tata, nu mai e aceeasi copilarie happy. Sunt din judetul Ialomita, imi place sa stau cu prietenii pe mess si pe xat.Sa citesc, sa stau cu familia si sa`mi ajut prietenii.Aceste randuri imi completeaza fiinta.Stiu,foarte putin, dar mi-ar trebui mult timp sa vb. despre tot happy. As dori, sa faceti si voi o scurta caracterizare, asa ca mine pentru a va cunoaste mai bine! v-am pupat kiss.

3 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Buna!
Numele meu vreau sa fie anonim ( fara suparare)
Am 16 ani, sunt o fire enrgica insa scoala ma deprima laughing!
Imi place sa ies cu prieteni afara in special in serile de vara :X
Imi plac animalele, am un catel care ma ajuta sa ma maturizes si sa fiu mai responsabila.
Parinti mei s-au despartit cand eu aveam 9 ani si de atunci am ramas cu mama si bunica am TOT ce imi trebuie si mama mea e cea mai tare :X.
Imi place sa imi fac prieteni insa ii aleg cu cap.
Nu prea as vrea saii numesc prieteni mai bine zis cunostinte.
Sunt o fire calma de obicei, linistita intelegatoare, amuzanta, usor sarcastica, uneori rautacioasa desi dupa imi pare rau.
Sper ca te-am ajutat sa ma cunosti mai bine

| Sergiu_1459 a răspuns:

Buna Diana! Ma numesc Sergiu, am 15 ani(aproape 16), imi place foarte mult fotbalu`. Si mie mi-a murit tatal cand aveam 9 ani sad Asta e. Sunt din jud Mures. Si cam atat happy daca vrei sa afi mai multe lasa`mi un mesaj :*

| Ioana22B a răspuns:

Hello sunt Ioana am 15 ani si sunt din Iasi.In cateva cuvinte m-as descrie ca fiind o fire romantica, intelegatoare, comunicativa, crazy[uneorilaughing]care iubeste muzica, dansul si animalele! Te-am pupat:*