| CătălinB02 a întrebat:

Buna TPUhappy As vrea sa va intreb care tigari sunt cele mai bune pentru cei care incep sa fumezethinking Pentru ca vrea un prieten de-al meu sa incepa si nu stie ce tigari sa-si cumpere! Cine imi da cel mai bun raspuns primeste Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Există ţigări bune? Bune la ce? La distrus plămânii, da. Se vede ce prieten bun îi eşti. În loc să-i bagi minţile-n cap îl ajuţi să se distrugă.

6 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Avand in vedere ca sunt fumator si ca deja ceilalti useri ti-au spus ceea ce ar trebui sa faci, pot sa recomand totusi anumite tigari cu filtru plus, sunt mai slabe si mai putin nocive.

| Andrusccaaa a răspuns:

Cauta si tu pe google, mai bine ai face altceva decat sa fumezi.

| bibi4v a răspuns:

Scuze ca iti zic...dar amicul tau e un fraier. de ce se apuca de fumat? de fite? de dragul de a cheltui bani degeaba pe lucruri daunatoare? aproximativ 50% din cei care fumeaza incerca sau au incercat sa se lase de fumat. zii sa manance ciocolata si sa lase tigarile daca nu le-a incercat.

| CătălinB02 explică:

Apii eu am scris intrebarea sa ma ajutati nu sa ma criticati!phbbbbt

| Rockart a răspuns (pentru CătălinB02):

Să te ajutăm să distrugi sănătatea prietenului tău/a ta?

| CătălinB02 explică:

Okey! Am inteles! O sa-i spun sa nu inceapa sa fumeze!happy