| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am fost la prietena mea in varsta de 18 ani care e virgina, eu avand varsta de 16.
Ea a hotarat sa ramana virgina din motivele noastre personale asa ca am imitat sexul : am atins zona ei intima cu penisul si aveam in zona penisului lichidul pre-ejaculator dar n-am incercat sa penetrez vaginul ei. E posibil sa fi ramas insarcinata? E recomandat pastila de a 2-a zi? Astept pareri. Merci.

1 răspuns:
| MaloAlex a răspuns:

Nu are cum sa fi ramas insarcinata.
Daca este virgina si nu a intrat spermatozoiti in vagin nu are cum sa ramana insarcinata