| mistikk a întrebat:

Buna TPU...ati citit toate volumele din Fortele raului absolut de Kelly Armstrong? cum vi se par? Chloe si Derek vor fi impreuna? sincer am citit decat din vol. 2 sunt pe la pagina 250 si mi se pare foarte interesanta povestea credeti ca se va afce chiar si un film bazat pe aceste carti? eu zic ca ar fi o idee minunata.

4 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Inca nu am citit, dar urmeaza.Din ce am auzit, sunt foarte ok.

| Elenaaa23 a răspuns:

Am citit toate volumele si sunt absolut geniale. Dupa parerea mea Kelley Armstrong este o sciitoare nemaipomenita iar seria Fortele raului absolut are cate putin din toate-actiune, drama, fantezie si putina dragoste.
Despre Chloe si Derek:Formeaza un cuplu foarte dragut pe la sfarsitul celui de al 3-lea volum Rafuiala ajung sa isi dea seama de sentimentele ce si le poarta, ramnand impreuna.Iar la ultimele 2 pagini are loc magicul sarut (de data asta unul adevarat).
Nu am citit nicaeri ca s-ar face si un film, insa chiar mi-ar placea sa faca unul si cat mai repede ca sunt curioasa ce actori ar alege.:*

| Rallu_8961 a răspuns:

Am citit si eu partea a 2-a si astept sa apara si a 3-alove struck
Si am citit pe internet ca vor face si un film pe baza cartilorhappy
Iar Derek si Chloe vor fi impreuna:d

| AlexieeXdd a răspuns:

Da,le'am citit, Chloe si Derek vor fii impreuna. Si o sa se facaaa si un film, in rolul lui Chloe o sa joace Dakota Fanning.