| bianca154 a întrebat:

ati vazut ca la status la mess, daca scrieti www. apare scrisul albastru? pai. cum sa fac sa pun alte culori? sau sa fac scrisul altcumva?

4 răspunsuri:
| Maraaa a răspuns:

Nu are cum sa apara alta culoare, pentru ca acolo la www., este pentru scris un site daca vrei sa-l acceseze si ceilalti. cum ar fi : www.youtube.com/... sper ca te-am lamurit :)

| emima a răspuns:

Nu poti alta culoare pentru ca www. inseamna ca vrei sa accesezi un site

| tricky a răspuns:

Doar albastru poti. si doar cand scrii www. sau http:// in fata fiindca ti`l pune ca link cu trimitere la ce ai scris tu.

| Bobo893 a răspuns:

Scrisul la status poate fi normal la culoare, sau albastru daca pui "www.ro".Alte stiluri de scriere pentru status nu merg.