| alessia a întrebat:

azi am iesit in oras cu o prietena si la barul (nu e chiar bar...ma rog nu stiu cum sa-i zic dar sa nu intelegeti gresit) unde am fost era baiatul care ma place(ne cunoastem f bine). dar si mie imi place asa putin de el.si mai era cu niste prieteni aia m-au bagat in seama m-au intrebat ce fac si multe chestii din astea stiti voi fetele cum sunt baietii. dar in fine.asta conteaza cel mai putin acum.doar ca baiatul ala care ma place.nu m-a bagat in seama (P. S. am auzit ca e suparat pe mine deoarece la anul nou a venit pe la mine dar nu eram acasa si lui i-a spus cineva ca sunt acasa. si ma rog.asa mai departe.)). sa revenim. l-am intrebat eu "ce face" pana la urma dar nu mi-a raspuns. s-a prefacut ca nu ma aude.sau cel putin asa cred. dar intrebarea mea e urmatoarea...credeti ca nu-l mai intereseaza de mine. ca nu ma mai place.sau face asa anumea. ce zice indiferenta lui ma doare.(ca n-am vrut sa fiu cu el.) ce parerea aveti? scuze. sper ca nu v-a plicitsit povestioara mea.asa cam ciudata.mersi pentru timpul acordat.laughing)pup

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Ar trebui sa te bagi in seama cu el cand e singur sau pe mess sau la telefon. Poate ca mai erau si alti prieteni si s-a inhibat.Si de multe ori cand cineva place pe cineva se face ca nu aude, sa stii.Ai rabdare cu el!winking Bafta! :* >big grin

| alessia explică:

Foarte bun raspunsul lui @brokenandbeautifulreloaded... dar mai vreau.va rog