| pзαch a întrebat:

Buna TPU (azi am pus mai multe intrebari dar asta e). Mi-a furat o fosta colega facebook-ul (Monday Peach) si nu vreau sa faca prostii pe el! Colegii stiu ca nu mai e al meu, ca mi l-a furat aia si cam asa... cum pot sa mi-l iau inapoi? A schimbat si parola de la messenger (era tot al meu) si de la facebook, exista vreo speranta ca sa mi-l recapat? Imi pot face altul, dar vreau ca sa vad si parerea voastra! Funda.
PS: daca nu este categoria potrivita sa ma scuzati, n-am stiut la ce sa o pun.

1 răspuns:
| GRs a răspuns:

Daca ai schimbat parola la facebook nu mai are cum sa intre in cont atata timp cat nu o afla si pe aia.