| PaulButa a întrebat:

scuzati daca nu e potrivita categoria! Mi s-a furat adresa IP si vreau sa stiu daca o pot bloca sa nu o mai foloseasca si altcineva.Dau Funda! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Indiferent ca esti in Romania sau in afara tarii, e necesar sa contactezi telefonic sau pe mail compania de internet pentru a rezolva problema.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hahaha cum sa ti se fure ma adresa de IP? stii macar despre ce vorbesti? IP este alocat de providerul de internet si nimeni nu poate sa iti fure IP ul...

| PaulButa explică (pentru suntserios):

Esti destept, se stie, doar ai semnalizat! Mai stai la rand! Daca nu sti sa dai un raspuns nu da! Documenteaza-te si mai incearca!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aha m am prin s habar nu ai ce e ala un IP si cum functioneaza. Eu zic sa suni la politie sau sa inveti sa iti exprimi problemele intro maniera inteligibila

| dannyel86 a răspuns:

Va trebui sa contactezi furnizorul de internet, sa explici situatia si sa-ti aloce alt ip, pentru a putea folosi netul pe care il platesti.

| PaulButa explică (pentru dannyel86):

Problema e ca nu sunt in Romania! Se poate sa primesc alt IP?

| PaulButa explică (pentru dannyel86):

Multumesc

| dannyel86 a răspuns (pentru PaulButa):

Indiferent ca esti in Romania sau in afara tarii, e necesar sa contactezi telefonic sau pe mail compania de internet pentru a rezolva problema.