| RoloOphkm a întrebat:

Va rog ajutati-ma!
Mi s-a spart parola de multe ori persoana respectiva mi-a schimbat-o de multe ori si nu stiu cine e si mi-a furat si contul de facebook si ce de messenger! Va rog ajutati-ma!
Exista ceva unde sa aflu cine mi-a schimbat parolele si cine mi-a furat conturile adica sa aflu cine e persoanaa!
Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Anndreee a răspuns:

Nu cred ca se poate sad

| RoloOphkm explică:

Pai,prima oara intra pe contul meu de facebook si injura pe toata lumea, dupa mi-am schimbat parola, apoi mi-a ghicito, dupa mi-am schimbat-o iar si dupa mi-a aflato si mi-a sters contul de facebook!
Iar acum mi-a aflat parola la id si mi-a schimbat-o...
Bine inteles ca mi-am facut cont nou de faceboook si id de messenger!