| IngerAlb a întrebat:

Buna tpu.Azi vin la mine niste englezi.E un schimb de experiente si trebuie sa-i tin in gazda..Ideea e ca sunt timida si nu stiu ce subiecte de discutie sa abordez cu ei..Imi dati idei? Cele mai mule subiecte de discutie au fundita big grin

2 răspunsuri:
| Sebastian2014 a răspuns:

Intreaba-i lucruri despre ei, despre tara lor, obiceiuri, spune-le lucruri despre tara ta si despre tine. Concentreaza-te pe ceea ce spui si zambeste, si curand nu o sa mai ai acea timiditate fata de ei, o sa iti devina familiari. Succes mult si o seara frumoasa! happy

| andreeaaqswdefr a răspuns:

Îmi poți da mai multe detalii te rog? La ce te referi când spui schimb de experiențe?