| anonim_4396 a întrebat:

Imi place un baiat, am vorbit mult cu el, dar de cele mai multe ori prin sms-uri si pe mess. fata in fata nu reusesc sa gasesc prea multe subiecte de conversatie pentru ca sunt putin timida. mi-a dat semne ca m-ar placea, dar nu a zis nimic.cred ca s-a cam prins ca imi place de el, dar tot nu zice nimic.nu stiu ce sa fac sa schimb situatia asta.cum sa-l abordez, cum sa nu mai fiu asa timida?crying

1 răspuns:
| Twp3w a răspuns:

Poi fi si tu cu mai tupeu... Spune-i macar pe mes ca tu il placi, pentru ca in fata tot timpu este mai greu sa spui.Vb si voi mai mult pe mess si in sms despre voi...