| Kittiii1102 a întrebat:

Ca tot a venit vara, as vrea sa va intreb, ce va place sa faceti in timpul liber. Poate ma inspir si eu de la voi, pentru ca deja ma plictisesc pe zi ce trece big grin.
Cel/cea care face cele mai multe activitati in timpul liber si sunt si amuzante si foarte deosebite, primeste FUNDA.
Multumesc!
Distractie placuta prin calatoriile din timpul verii! happy

Răspuns Câştigător
| bunnycute a răspuns:

Buna.
Eu vara fac urmatoarele lucruri:
-stai sa ma bronzez
-strand/piscina
-mare/munte impreuna cu familia
-plimbari pe strada singura/cu prieteni
-role/bicicleta
-in oras/parc cu colegii si amicii
-calculator
-televizor
-muzica!
-petreceri
-gratare
-uneori citesc
-si desigur...BATAIE CU APAAAAA!

Multumesc la fel si tie!

3 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Vreau sa-mi petrec o parte din vara incercand sa-mi dezvolt cunostintele columbofile.Mai vreau sa evoluez si d.p.d.v. al make-up-ului,sa ascult cat mai multa muzica, sa dorm pe saturate si daca mai am timp si chef, sa ies cu prietenii.happy

| GeorgianaStefaniaa a răspuns:

Pai...eu in timpul liber ascult muzica, citesc, ma uit la filme (comedie, horror, drama, actiune), ma plimb cu bicicleta/ rolele, merg in oras cu prietenele/prietenii, ma plimb prin parc, merg la plaja, fac curateniee, ma joc cu prietenii adevar sau provocare, ma joc volei, ma uit la tv...siii cam atatthinking
Poate te-am inspirat intr-un felhee hee p-paaawave

| Berta12 a răspuns:

In marea parte a timpului meu liber ma ocup de hobbyul meu adica pictatul.Nu trebuie sa fi experta pentru ca nimeni nu se naste pictor, doar trebuie sa ai rabdare si putina inspiratie. Daca nu ai de unde te poti uita pe net la niste idei bune.
Ma mai uit si la niste filme (orice in afara de actiunelaughing )
Cand am chef si timp o ajut pe mama la gatit e funny pentru ca eu ma prostesc.
In rest mai si citesc uite si niste carti bune:
-Hector Malot-Singur pe Lume
-Ion Luca Caragiale-Teatru
si eventual daca iti place serialul :"The vampires diaries" atunci cand apare revista :"Bravo "apare si o carte :d
Mult noroc!