| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU.cam de o luna. ma tin dupa o fata de care imi place foarte mult... dar din cate zice ea.sentimentul nu ar fi reciproc. tinan cont.ca m-a refuzat de 2 ori. dar. de fiecare data in gluma. ea e tipul de fata timida careia ii este frica sa vb deschis.in cazul baietilor. dar sunt foarte zapacit.fiindca de fiecare data cand trece p hol (si asta foarte des)imi arunca niste priviri.si uneori se mai uita si pe ascuns cand vede k ma uit si eu la ea. iar sora ei mi-a zis. k cica fata respectiva a zis ca eu sunt mai special pentru ea.si stateam si ma gandeam. poate ei ii place de mine dar ii este frica sa-mi spuna straight face. nu incerc sa caut vreo speranta dar vreau sa va intreb p voi. ce credeti? se poate sa-i placa si ei de mine? si ii este frica sa-mi spuna din cauza k e timida? sau poate nu am lasat-o destul timp si am luato prea repede?straight face ceva sfaturi as vreastraight facechiar is foarte zapacit. funda

1 răspuns:
| SpigiBb a răspuns:

Daca este cum zici tu da ii place si ei de tine.Toata treaba asta este din cauza ta, dai sperante ca poate avea incredere in tine i-ai apararea cu ceva si ai sa vezi ca o sa fie mai deschisa cu tine.Si faza cu 'm-a refuzat de 2 ori' nu este pentru ca nu te place ci pentru ca nu ai facut tu ceva bine, da-ti seama ce anume si mai incearca odata.Fi tot timp'u langa ea chiar daca te respinge o face doar din timiditate dar nu te lasa fi langa ea si incearca-ti norocu ca si asa nu ai ce pierde.hai bft