| anonim_4396 a întrebat:

Cand eram mica visam foarte urat, lucruri pe care n-as putea sa mi le imaginez vreodata. dar cu trecerea timpului am ajuns sa nu mai visez urat.Inainte sa adorm ma gandesc la ceva si acel ceva va fi in visul meu, il pot controla ca si cum as fi treaza si as fi acolo, de multe ori imi misc si corpul ferindu ma de ceva si apoi ma trezesc. Mai sunteti si altii in situatia mea? cum explicati, ce se intampla?

2 răspunsuri:
| alexandra2222 a răspuns:

Habarnuam dar si mie mi se intampla.

| 93Anna93 a răspuns:

Un fel de visare lucida. Da si mie mi se intampla uneori (de la sine). Uneori imi induc singura starea asta.