| andreea146 a întrebat:

Care a fost cel mai dificil moment din n viata voastra scolara? Ce ati gandit atunci si cum ati incercat sa-l depasiti?:*

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! un moment dificil am intampinat cand eram in clasa a 8 a. atunci a decedat sora mea, nu striam ce e cu mine, o luna nu am putut vorbi, ma asculta doar prin lucrari sau la tabla, nu se mai putea intelege nimeni cu mine, dar am avut intelegerea celor din jur si am trecut cu bine la scoala, dar in viata reala nici astazi nu imi vine sa cred ca sora mea nu mai este...straight facestraight face
o zi cat mai placutahappy

| harciog a răspuns:

Mi s-a inscenat furtul unui caiet de teza al unui coleg.Ii disparuse caietul de teza si cum necum era in banca la mine.Am demonstrat ca nu puteam fi eu pentru ca aveam si eu caiet de teza la acelasi obiect dar nu prea am fost absolvit de rusinea sau jena pe care am simtit-o chiar daca unii colegi erau convinsi ca n-am facut-o.

| andreea146 explică (pentru harciog):

...cam urat din partea acelui coleg...si eu cred ca as fi murit de rusine.chiar daca era doar un caiet de tezahappy

| math a răspuns:

Cand eram in clasa a8a laughing, impreuna cu niste colegi am decis ca in ora de sport sa mergem sa ne "incalzim " laughing).si am baut mai multi, dintre care unul din baieti nu mancase nimic in ziua respectiva si cand am ajuns inapoi la scoala i se facuse rau.A fost chemata si ambulanta pentru. ca respectivul intrase in coma, parintii nostri au fost sunati pentru. a se prezenta la scoala,un mare scandal iscat, declaratii peste declaratii big grin + notele la purtare scazute :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clasa a 9 a, semestrul trecut, cand era sa raman corijenta la chimie si minunata profa nu vreia sa ma treaca desii eu am invatat un intreg capitol, toate teoriile tampite si ce mai era prin carte. Da nu domne, ei ii trebuia practica. Ce daca proasta a invatat 14-20 de pagini. Ce am gandit? Multe adresari care incepeau cu verbe ca si " sa-mi bag ", " sa te duci " sau " sa sugi ". happy