| anonim_4396 a întrebat:

În timp ce răsfoiam catalogul de la AVON am găsit Loţiune tonică astrigentă pentru coşuri cu acid salicilic 0.5%,a folosit cineva această soluţie pentru a scăpa de coşuri? A funcţionat?

7 răspunsuri:
| funxoxo a răspuns:

Eu iti dau un sfat.Sincer nu stiu daca e sau nu buna acea solutie pentrucosuri.Dar iti zic ceva ce sigur isi face efectul(la mine a mers). Noaptea, inainte sa te culci taie o felie subtire de lamaie si date cu ea pe fata ...ca atunci cand te demachezi...dar nu mult.atat doar cat sa fie peste tot pe fata sau daca vrei poti sa iti pui doar pe zona cu problema, dar te sfatuiesc sa te dai pe toata fata pentru ca poate sa si previna aparitia cosurilor.Eu una am fost incantata de asta deoarece isi face efectul repede (6-7 zile) si lasa pielea fina si stralucitoare.Era sa uit trebuie sa dormi cu acel,, suc,, pe fata(s-ar putea sa te simti putin inconfortabil deoarece se simte putin rece la inceput ), iar dimineata te clatesti cu apa, respectiv apa cu sapun.

Sper ca te-am ajutat. fundita?

| ÈριcĿ a răspuns (pentru funxoxo):

Menţionez că nu mă machez big grin.O să încerc şi o să îţi spun dacă a avut efect.Mulţumesc oricum

| funxoxo a răspuns (pentru ÈριcĿ):

Ok

eu am incercat-o si a functionat happy

| ciresik80 a răspuns:

Da,eu am folosit-o si nu doar ca nu mi-a tratat cosurile dar am facut niste bubite rosii si am ajuns la dermatolog, nu ti-o recomand mai bine mergi la un medic dermatolog

| ÈριcĿ a răspuns (pentru ciresik80):

Mi-a venit comanda vineri după-amiază.De atunci mă tot dau cu chestia asta şi parcă observ că mi-au dispărut câteva coşuri.Totuşi îmi rămân nişte pete roşii.

| BlackRose14 a răspuns:

Mereti ma... Nicio lotiune din asta nu foloseste la disparitia cosurilorwinking happy

| ÈριcĿ a răspuns (pentru BlackRose14):

Ai încercat-o? te rog să îmi răspunzi atunci când ştii despre ce îţi zic.