| xXBernaXx a întrebat:

Buna TPU.Care este cel mai frumos lucru care vi s-a intamplat vreodata? Dar cel mai urat?hee hee

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mai urât lucru, decesul mamei anul trecut.
Cel mai frumos, mașina auto.
Pa, pa.

| KatherineSparks a răspuns:

Cel mai urât lucru care mi s-a întâmplat: mai multe evenimente legate de acelaşi lucru. Pe 2 noiembrie, peruşul pe care l-am avut a murit. A doua zi, am cumpărat altul, puţin mai tânăr. Iar pe 3 decembrie, a murit şi el. Tot ce mai am acum este o papagaliţă de care am grijă ca de ochii din cap, pentru că o iubesc enorm de mult.
Dacă aş hotărî acum care a fost cel mai frumos lucru care mi s-a întâmplat, aş 'închide' o portiţă de lucruri minunate care stau să mi se întâmple.

| p1nk a răspuns:

Cel mai urat lucru care mi s-a intamplat : am fost pusa sa aleg oarecum intre parinti si bunic raspunsul pentru mine este clar : bunicul.Parinti s-au suparat si din cate vad sunt dezamagiti.
Cel mai bun lucru: m-am impacat cu parintii numai sunt suparati iar bunicul meu se simte bine.