| dya26 a întrebat:

Care este cel mai frumos lucru care vi s-a intamplat vreodata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentul in care am descoperit iubirea fata de Dumnezeu, aproape si momentul in care am descoperit biserica, astea sunt cele mai frmoase si importante pentru mine.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand am constantat alaturi de Einstein, ca prostia e infinita si n-are moarte.Ma refer strict in cazul meuhee hee

| Bacemi a răspuns:

Castigarea unui nou prieten.

| JustMe a răspuns:

M-am nascut...presupunlaughing Altceva nu prea am ce sa zichee hee

| Vizitiul a răspuns:

Multumita parintilor mei, ma bucur de viata.

| pampam_1804 a răspuns:

M-am nascut.

| MsButter a răspuns:

Sa ma impiedic de ceva invizibil cand mergeam pe stradablushing