| adriana543768654567895334 a întrebat:

Buna TpU.

Care sunt avantajele si dezavantajele [ daca le pot numi asa ] cand ai ca cel mai bun prieten un baiat?

3 răspunsuri:
| ćůρĸåćåĸę a răspuns:

Avantajele sunt ca nu este ofticos si nu ii e ciuda pe tine ca fetelor.Si dezavantajul ca nu e fatalaughing

| ćůρĸåćåĸę a răspuns:

Nu mai... asta depinde de fiecare baiat in partehappyDe exemplu cel mai bun prieten al meu este un baiat, da.Este un copil prea bun si ne intelegem extra chair daca el e cu 2 ani mai mare decat mine.Asa deci cum spuneam e depinde de fiecare persoana sti, depinde cum e baiatulwinking

| RoaRxDD a răspuns:

Poate deveni iubitul tau. Apoi va certati si... mda. big grin
Parintii tai ar putea crede...chestii.
Sunteti luati peste picior de catre unii, nu e chiar grav. (spun toate astea pentru ca eu am un baiat ca cel mai bun prieten O_O)
Uhm... thinking
Te poate viola cand doarme la tine? O_O"""""""
Nu ii poti spune totul... Daca ii spui de menstruatie, te crede un dinozaur bestie xDD
Hmm... thinking
Poti deveni geloasa daca are prietena.