| andrada a întrebat:

Care sunt avantajele si dezavantajele in a fi fata si in a fi baiat? laughing
Funda

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Da, sunt foarte multe
ca baiat ai avantaj ca poti face ce vrei, nu te sacaie parintii si nimeni, ai mult mai multa forta decat o fata obisnuita

ca fata ai avantaju ca nu esti pusa la multe lucruri, lumea te apara.etc.
si dezavantajele sunt N la ambele categorii

1 răspuns:
| Razvuaroundthefaggz a răspuns:

Modul de urinare(nu-mi lua raspunsul in serios dar la o intrebare d´asta raspunsul e pe masuraChiar nu iti poti da seama singura de niste diferente minuscule intre o fata si un baiat big grin?)