| butterfly2013 a întrebat:

Ce cadou credeti ca s-ar potrivi sa-i daruiesc prietenei mele la aniversarea de 4 ani de cind sintem cele mai bune prietene Mersi

Răspuns Câştigător
| purpleice a răspuns:

Daca ai poze cu ea sau cu voi doua, cumpara un fel de oracol/jurnal, nu album, lipeste pozele acolo si scrie un comentariu la fiecare poza in parte, pentru ca fiecare este o amintire, gen "in parcul x, ce ne-am mai distrat atunci etc.", decoreazal cu stelute, coloreazal, scrie comentariile pe bucatele colorate de hartie si lipestele acolo, daca vrei ceva mai original care sa-i ramana amintire toata viata.

4 răspunsuri:
| CokoStar a răspuns:

Un căţeluş.

| Anelisse a răspuns:

Ceva simbolic care sa va aminteasca de asta. un lantisor sau un pandantiv...sau o bratara a priteniei pe care sa o ai si u...sau o bratara sau un breloc cu numele ei.se gasesc in mall. sau o cana pe care scrie pentru cea mai bine pritena(gasesti in mall la alexandria) sau o diploma. ceva de genul asta. succes!

| Cretaker a răspuns:

Un dildo.

de fapt, depinde ce'i place ei.

| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Uite funda terog un ursulet o papusa si sa beti ciocolata calda?