| anonim_4396 a întrebat:

CE mai faceti! Va distrati? Uite am si eu o intrebare pentru cei care au Windows 7big grine ce cand imi pun o imagine pe fundal dupa de inchid si deschid pc ea nu ramane pe fundal imi apare fundal negru nu ramane imaginea pe care am pus-o.De ce?cryingcryingcryingVa rog ajutati-ma.Multumesc anticipat. O zi buna

1 răspuns:
| PoissonXD a răspuns:

S-ar putea sa fie de la Genuine laughing cand instalezi windowsu trebuie sa faci ceva ca sa nu ai desktop`ul negruhee hee si sa nu iti mai apara chestia aia cu genuine happy Cauta pe net cum sa scapi de genuine mi se pare ca trebuie sa intri in safe mode si sa stergi niste dll`uri si dupa sa rescri programul genuine happy