| anonim_4396 a întrebat:

CE mai faceti! Va distrati? Uite am si eu o intrebare pentru cei care au Windows 7: De ce cand imi pun o imagine pe fundal dupa de inchid si deschid pc ea nu ramane pe fundal imi apare fundal negru nu ramane imaginea pe care am pus-o.De ce?cryingcryingcrying Va rog ajutati-ma.Multumesc anticipat. O zi buna

Răspuns Câştigător
| BonnieSweet a răspuns:

Am si eu windows 7. Asta mi se intampla si mie... nu foarte des. Nu ai windowsul original. Asta este problema. Eu una l-am reinstalat [ sincer chiar nu mai tin minte daca am luat altul sau nu ] si de la un timp nu imi mai face mofturi.