| Deliaa94 a întrebat:

Ce parere aveți dacă 2 persoane la distanța își vorbesc doar prin mesaje dar nu au vorbit niciodată la telefon? PS: sunt in cunoaștere cei 2.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Progresează și poate vor trece la alt nivel?

| Celcestietot a răspuns:

Nicio părere. Ce este rău în asta?

| Deliaa94 explică (pentru Celcestietot):

Pai poate ea aștepta ca el sa i propună sa o sune sa vorbească și la telefon! Se cunosc de câteva luni. Dar el e plecat in alta țara de mulți ani. Acum vine in Decembrie înapoi sa o vadă care ultima data sau văzut in Septembrie.

| Celcestietot a răspuns (pentru Deliaa94):

Mare chestie. Sa indrazneasca unul dintre ei sa sune daca chiar vrea asta si asa nu mai incepem teoriile conspiratiei. Nu este greu sa formezi un apel sau sa spui de ce nu suni.

| Drimmero a răspuns:

Pierdere de vreme.

| Andreeush a răspuns:

Depinde decât timp se cunosc.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Depinde de ce relatie au si d cat timp se cunosc.